fbpx

Lajme të reja nga Mozzik, Postimi i fundit i këngëtarit trazon rrjetin (Foto)

Blloku min lexim

Reperi kosovar, Mozzik, është shpesh në qendër të vëmendjes nga mediat, për shkak të projekteve të reja që sjell dhe për dramat që ka pasur me ish-bashkëshorten e tij, Loredanën.

Së fundmi, ai ka paralajmëruar ndjekësit, se do të vijë me një duet me këngëtaren e njohur, Dafina Zeqirin. Pasi tregoi që po shkonte për në Kukës, ai postoi një mesazh të shkruar në një derë të vjetër.

Thyeji asaj krevatin dhe jo zemrën!“- ka qenë shprehja që ka postuar Mozzik, e cila akoma nuk dihet është një dedikim për dikë apo jo.