fbpx
Ad imageAd image

Kur do të kemi dasmë nga Fifi dhe Adisi, ja çfarë thotë këngëtarja

Blloku min lexim

Fifin tashmë përveç këngës po e shikojmë duke eksperimentuar në një zhanër të ri si kërcimi. Fifi është çift me Gracianon.

- Advertisement -

Gjatë provave dyshja shpesh shkëmbejnë biseda dhe nga jeta private. Në bisedës e sipër Graciano la të kuptohet se mbase një fëmijë mund të jetë rrugës.

Argjira dhe balerini deri më tani nuk kanë bërë asnjë konfirmim zyrtar pavarësisht aludimeve të mediave.

- Advertisement -

Më tej Graciano e ka ngacmuar Fifin se kur do të martohet? “Prit sa të më rritet çuni. Edhe dasma ime është punë e zotit dhe Adisit“, tha me shaka Fifi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock