fbpx
Ad imageAd image

Kur do bëhesh nënë? Olsa Muhameti: Kur të mos jem më e lumtur

Blloku min lexim

Olsa Muhameti ka qenë e ftuara e rradhës në “Më lër të flas”. Autorja e një sërë programesh ka folur për një fenomen shumë të ndjeshëm siç është ulja e lindshmërisë.

Ajo ka ndarë me publikun edhe detaje mbi lidhjen më të gjatë që ka pasur, e cila ka zgjatur plot 10 vite. E pyetur se kur mendon të martohet dhe të lindë fëmijë, autorja e emisionit “Për’puthen” dha përgjigj epike.

- Advertisement -

Unë s’e kam aspak problem të gjej dikë dhe të lind fëmijë, por s’ka qenë zgjedhja ime deri më tani…” “Mami më ka pyetur njëherë: ‘A je e lumtur?’ Dhe unë iu përgjigja ‘PO”. “Kur të mos jem më e lumtur kështu, do gjej një partner me të cilin do martohem dhe do sjell në jetë një fëmijë”, u shpreh ajo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO