fbpx
Ad imageAd image

Kristi Aliaj po mendon të bëhet baba?

Blloku min lexim

Ish-finalisti i “BBV”, Krist Aliaj së fundmi gjatë një interviste për revistën “Bordo” ka zbuluar më shumë rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

Teksa u pyet për planet për tu bërë baba, ai tha që akoma nuk është i gatshëm për të marrë një hap kaq të madh në jetën e tij pasi nu din as si ta mbante në dorë atë.

- Advertisement -

Një bebe, tani akoma. Tani nuk do të dija çfarë të bëja me atë beben, si ta kapja, nuk do dija fare. Po dhuratë e bukur është absolutisht, por tani për tani do ishte shumë e vështirë”- tha ai.

Kujtojmë që disa javë më parë Kristi pasi u fotografua nga paparazzi së bashku me një vajzë në Bllok, Kristi konfirmoi lajmin se vajza në fjalë është e dashura e tij dhe lidhja është serioze pasi së shpejti ata do të fejohen.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO