fbpx
Ad imageAd image

Krist Aliaj tallet keq me Kiarën,publikon pikturën që i ka bërë kur moderatorja ishte shtatzëne

Blloku min lexim

Ish finalisti i BBVA2,Kristi Aliaj Dragot ka zhvilluar me ndjekësit e tij një bisedë virtuale ku i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme.

A ke bërë ndonjë pikturë të Kiarës shtatzënë?” ishte një ndër pyetjet që Kristi ka vendosur ti përgjigjet pa fjalë.

- Advertisement -

Krahas pyetjes, ai ka postuar një pikturë të një vajze, duke lënë të nënkuptohej se ajo është portreti i Kiara Titos.Të gjithë mund ta shikojnë se ajo pikturë nuk ngjason aspak me moderatoren dhe për njerëzit është dukur e frikshme!

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock