fbpx
Ad imageAd image

Kjo vogëlushe në foto është moderatore mjaft e njohur sot (Video)

Blloku min lexim

Kjo vogëlushe në foto është moderatore mjaft e njohur sot. Është fjala për Kiara Titon, e cila pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të “Big Brother VIP”, moderatorja e njohur fitoi shumë fansa dhe dashamirës, të cilët e mbështetën jo vetëm për lojën por edhe për lidhjen që krijoi me këngëtarin shkodran, Luiz Ejlli.

Së fundmi Kiara ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” disa postime ku shfaqet ajo e vogël teksa kërcen. E veshur me një triko, Tito kërcen shumë e lumtur ku tregon edhe talentin e saj në kërcim.

- Advertisement -

Postimin e parë ajo e shoqëron me një “emoji” të mallëngjyer duke treguar se ndoshta e ka marr malli për fëmijërinë e saj.

Ndërkohë në postimin e dytë Kiara shkruan:“Jam te gjyshja dhe po hap kasetat, kam shumë memories kur kam qenë e vogël dhe jam e kënaqur për këtë fakt. Pa dhëmb në gojë dhe e lumtur, 18 janar 2003”.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock