fbpx
Ad imageAd image

Kjo foto flet shumë për marrëdhënien e Arbanës me Lori Hoxhën

Blloku min lexim
Kohës së fundit, raporti mes Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur shumë, pasi u aludua për një prishje të miqësisë.

Kohës së fundit, raporti mes Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur shumë, pasi u aludua për një prishje të miqësisë. Deri më sot, në lidhje me këto lajme nuk kishte reaguar asnjëra prej tyre.

Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë edhe pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut, kjo u kuptua pasi ditën e sotme Lori ka postuar në rrjetin social “Instagram”, produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që gjithçka është në rregull mes tyre.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO