fbpx

Kjo deklaratë e Ermalit nuk do t’i pëlqejë Luizit

Blloku min lexim

Ermal Mamaqi ka qenë një ndër të ftuarit special të “Më lër të flas”, mbrëmjen e së shtunës, ku ka zbuluar më shumë për projektet e tij artistike. Mamaqi ka treguar gjithashtu se do të rikthehet për të prezantuar sezonin e dytë të serialit “Hot”.

Ermali është pyetur gjithashtu edhe në lidhje me filmin “Në Kuadër të Dashurisë”, nëse kishte arritur ta shihte dhe se cili ishte mendimi i tij.

Producenti ka treguar se pavarësisht se nuk ishte i ftuar në premierë, ai sigurisht që e ka parë filmin, i cili po thyen çdo rekord në Shqipëri.

Renato ka vendosur ta pyesë drejtpërdrejt Ermalin, nëse i pëlqeu Luiz Ejlli si aktor dhe sipas Mamaqit, Luizi ishte aktor më i mirë se sa këngëtar.

Renato: A e pe filmin “Në kuadër të dashurisë” dhe si t’u duk Luiz Ejlli?

Ermali: Mirë. Ishte aktor i mirë. M’u duk aktor më i mirë se këngëtar. Kishte shumë talent.

Sa i përket mendimit të tij rreth filimit, ai është përgjigjur shkurt: Mirë.

Etiketa: