fbpx
Ad imageAd image

“Kisha harruar që jam seksi”, konkurrentja e re e Dancing With the Stars

Blloku min lexim

Teksa Dancing With the Stars po afron, dita ditës po zbulohen konkurrentët e ri. Konkurrentja më e re e zbuluar është Ina Kollçaku. Ina duket se është gati të japë më të mirën në kërcim, me ndihmën e balerinit profesionist Eltion Merja.

- Advertisement -

“Nuk e dija fare kush ishte balerini im, dhe Eltoni nuk e dinte kush ishte stari i tij. E kuptojmë njëri-tjetrin. Produksioni i vendos çiftet që do kërcejnë. Të them të drejtën jam shumë e vëmendshme se si do dal vetë, por Eltoni është shumë i pashëm edhe më pëlqen gjatë provave kur shihem në pasqyrë kjo dyshja jonë. Ndërkohë, kur më bënë ftesën për të marrë pjesë në DWTS, u ndjeva si yll i vërtetë. Doja shumë të isha. Kisha shumë kohë që merresha me dhunën në familje, racizmin, përdhunime, etj, por ndjekësit e mi meritojnë të shohin pak glam, xixa makeup… Po ashtu, kisha harruar që jam seksi dhe dua t’ja rikujtoj vetes sime”, tha Ina në “Shqipëria Live”.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock