fbpx
Ad imageAd image

Kim Kardashian bën bashkë 2 trende dhe duket një yll!

BllokuTV min lexim

Kur bëhet fjalë për prezantimin e trendeve të reja, hapini rrugën Kim Kardashian. Ylli i “The Kardashians” ka bërë bashkë veshjet transparente dhe materialin e lëkurës për të dhuruar një super look, me të cilin u shfaq në “Times 100 Summit” në New York.Kim veshi një kostum në ngjyrë limoni dhe e kombinoi me një varëse dhe vathë ngjyrë argjendi.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO