fbpx
Ad imageAd image

Kiara Tito publikon foton e vajzës, Luiz Ejlli bën komentin epik

Blloku min lexim

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pak javë më parë janë bërë prindër për herë të parë, me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Luna Mari.

Së fundmi Kiara ka ndarë me ndjekësit një foto të vogëlushes, por duke u kujdesur t’i mbulojë fytyrën.

- Advertisement -

Bëra një dëshirë dhe ajo mu realizua”- shkruan ajo krahas fotos së Lunës, duke treguar se mezi ka pritur që të mbajë në krahë të voglën e saj.

Megjithatë, vëmendjen e ka marrë një koment i Luizit në postimin e moderatores. Këngëtari shkruan se Luna i ka ngjarë atij edhe nga gishtat e këmbës.

- Advertisement -

Veç gishtat e këmbës i ka si unë të tjerat dihet…si unë prap”– ka shkruar këngëtari.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO