fbpx
Ad imageAd image

Kiara merr vendimin e papritur ndaj Luizit

BllokuTV min lexim

Moderatorja Kiara Tito menjëherë pas daljes nga Reality Show Big Brother ka marrë përsipër të menaxhojë instagramin e Luizit duke krijuar një account të ri pak ditë para përfundimit të garës.

Kiara dhe miqtë e këngëtarit e kanë ndërmarrë këtë hap të rëndësishëm pas sulmeve të një pas njëshme që ju bënë instagramit të tij që fillimisht e menaxhonte shoqja e tij Jurgena e më pas e motra Ina Ejlli.

- Advertisement -

Përmes një story në Instagram partnerja e këngëtarit ka bërë me dije se po e menaxhon vetë profilin e të dashurit të saj.

Ndër të tjera ajo shkruan:

- Advertisement -

“ Të dashur mbështetjen e Luizit që nga dita e parë, ju njoftojmë se ky është i VETMI Instagram zyrtar i Luizit. Sic edhe mund ta keni ndjekur, Luizi ka kërkuar që Instagrami i tij të menaxhohet nga Kiara, për një kohë ai është ende në shtëpinë e Big Brother, edhe kështu do të ndodhë. Faleminderit për të gjithë tregojnë deri më tani!

Me Luizin fitues!

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO