fbpx
Ad imageAd image

“Këtu bëhej orgji e prostitucion”/ Punonte në ministri, këngëtarja tregon pse u largua nga Shqipëria

Blloku min lexim

Valbona Peraj, këngëtarja dhe autorja e shumë këngëve të njohura ka folur në një intervistë televizive për jetën e saj në Amerikë dhe planet e saj për të ardhmen. Këngëtarja tregoi me tone zhgënjyese arsyen e vendimit të largimit nga Shqipëria.

“Para se të largohesha për në SHBA unë punoja në “Ministrinë e Transporteve” në Drejtorinë e Përgjithshme. Pas ndryshimit të qeverive filluan ndryshimet politike, ti je e PD-s ose ti je e PS-s, ma ngushtuan litarin në fyt.

- Advertisement -

Vinin pastrueset bënin shefen, u bë një orgji, një prostitucion në zyrat shtetërore. Këtu të shohin për atë që shohin jo për atë që je. Në Amerikë i kam hedhur diplomat në kosh por jam shumë mirë”, tha Peraj. Ajo tregon se më mirë bënë një punë pastruese në Amerikë se sa në Administratë në Shqipëri.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock