fbpx
Ad imageAd image

Këto janë çmendurit që mund t’i përjetoni vetëm në Egjipt

Blloku min lexim

Nuk janë vetëm piramidat e Egjipti ato që e bëjnë këtë vend të Lindjes së Mesme, përrallor. Ka shumë atraksione të tjera të cilat në këtë shtet mund t’i përjetoni sapo të hyni brenda tij.

Një udhëtim të tillë ndonëse në kohë pandemie, e kanë bërë edhe dy prezantuesit e Klan Kosova. Bëhet fjalë për Liberta Spahiun dhe Alaudin Hamiti.

- Advertisement -

Ata kanë treguar në një emision prej 24 minutash për “çmendurit” e Egjiptit.

Më poshtë ua sjellim të plotë këtë video:

- Advertisement -

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock