fbpx
Ad imageAd image

Këtë nuk e prisnim! Kënga e fundit e Ylli Limanit na doli e kopjuar?

Blloku min lexim

Këngëtari i njohur Ylli Limani publikoi dje këngën e tij të ri ‘Për kon je zbukuru’, ku në vetëm pak orë arriti të siguronte mijëra klikime në ‘Youtube’ po ashtu edhe komente. Në fakt çdo këngë e tij klikohet dhe pëlqehet shumë, por duket se këtë herë fansat e tij mund të zhgënjehen.

Por në rrjet është duke qarkulluar një video, sipas së cilës thuhet se kënga mund të jetë e kopjuar nga ‘The Weekend’ pasi vija melodike e saj përngjan shumë me këngën ‘Blinding Lights’.

- Advertisement -

Fansave, ku zbulim nuk ka për t’ju pëlqyer aspak, por për një gjë jemi të sigurt, kënga do të vazhdojë të dëgjohet e ridëgjohet. Sakaq presim një koment edhe nga vetë Ylli lidhur me dyshimet për kopjim.

- Advertisement -
@memetopia.al Ylli Limani kopjon kengen e The Weeknd🚨🚨🚫🙅‍♀️#kopje ♬ original sound – Memetopia.al
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock