fbpx

Këtë nuk e prisnim! Kënga e fundit e Ylli Limanit na doli e kopjuar?

Blloku min lexim

Këngëtari i njohur Ylli Limani publikoi dje këngën e tij të ri ‘Për kon je zbukuru’, ku në vetëm pak orë arriti të siguronte mijëra klikime në ‘Youtube’ po ashtu edhe komente. Në fakt çdo këngë e tij klikohet dhe pëlqehet shumë, por duket se këtë herë fansat e tij mund të zhgënjehen.

Por në rrjet është duke qarkulluar një video, sipas së cilës thuhet se kënga mund të jetë e kopjuar nga ‘The Weekend’ pasi vija melodike e saj përngjan shumë me këngën ‘Blinding Lights’.

Fansave, ku zbulim nuk ka për t’ju pëlqyer aspak, por për një gjë jemi të sigurt, kënga do të vazhdojë të dëgjohet e ridëgjohet. Sakaq presim një koment edhe nga vetë Ylli lidhur me dyshimet për kopjim.

@memetopia.al Ylli Limani kopjon kengen e The Weeknd🚨🚨🚫🙅‍♀️#kopje ♬ original sound – Memetopia.al