fbpx
Ad imageAd image

“Kështu do të të vrasin edhe ty”, kërcënohet me jetë ish-banori i BBV

Blloku min lexim

Krist Aliaj është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me fansat momente nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram, Aliaj ka treguar se ka marrë kërcënime me jetë.

- Advertisement -

“Kështu do të vrasin edhe ty. Do të ngatërrojnë për qen”– i ka shkruar ndjekësi Kristit.

“Ka mënyra më të mira për të de-motivuar njerëzit. Kërcënimet me jetë janë thjesht një përpjekje e dëshpëruar për vëmendje”, është shprehur Aliaj.

- Advertisement -

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO