fbpx
Ad imageAd image

Kënga e re e Luizit konfirmon se Kiara është shtatzëne (Video)

Blloku min lexim

Para disa minutash Luiz Ejlli ka publikuar këngën e re me titullin “Frymë”. Edhe këtë këngë ai e ka si shenjë falënderimi për Kiarën duke i thënë se i ka dhënë lumturi dhe i jep frymë. Ndërkohë në videoklip vërtetohet se Kiara është shtatzëne. Në nisje të këngës shfaqet Kiara e përlotur duke i treguar Luizit testin e shtatzënisë.

Prej kohësh fansat dyshonin se dyshja e famshme do të bëhen prindër, por ata preferonin që të mos jepnin asnjë lajm, sepse prisnin momentin e  këngës. Ndërsa është folur që ata kanë zbuluar më parë edhe gjininë e bebes dhe do të jetë vajzë.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO