fbpx
Ad imageAd image

Katër shenja që mund të kuptoni gjatë seksit nëse partneri është i dashuruar me ju

Blloku min lexim

Kur fillon të biesh në dashuri me dikë, gjithmonë lind një pyetje e caktuar: a ndihet ai njësoj për mua? Kur i jepni dikujt zemrën tuaj do të thotë shumë, kështu që është normale të dëshironi që ndjenjat tuaja të kthehen reciproke.

Kështu që ju kërkoni çdo shenjë të mundshme, edhe kur jeni duke bërë seks, që konfirmon se ai është i dashuruar me ju për të marrë konfirmimin që ju nevojitet se nuk jeni vetëm. Por a është e mundur të kuptosh në seks se dikush është i dashuruar? Ekspertët thonë se po.

- Advertisement -

Ka disa gjëra për të kërkuar gjatë miqësisë që do t’ju japin përgjigjen që kërkoni.

Kur jemi të dashuruar kemi një mall. Gjatë kësaj faze dhe emocioni të ri ne jemi të mbushur me një koktej kimik hormonesh që krijon eufori dhe tension, por edhe një dëshirë të pangopur për tjetrin. Njerëzit priren të sillen ndryshe gjatë seksit kur janë të dashuruar sepse synojnë të joshin dhe t’i bëjnë përshtypje objektit të dëshirës së tyre.

- Advertisement -

Më poshtë do të gjeni 4 gjëra specifike që të dashuruarit bëjnë gjatë seksit.

Ata jetojnë në momentin dhe janë të hapur në shtrat

- Advertisement -

Nëse i dashuri juaj është i lidhur, i pranishëm dhe i sigurt nën çarçafë, atëherë kjo mund të jetë një shenjë dashurie. Do të ndjeni sa të hapur janë nga mënyra se si ju shikojnë apo ju prekin. Ata mund të kenë guximin të ndërmarrin rreziqe emocionale për t’ju treguar veten duke ju kërkuar atë që duan ose duke ju thënë dëshirat e tyre.

Ata duan të shkojnë më lart dhe përtej për t’ju kënaqur

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock