fbpx
Ad imageAd image

Kate Middleton flet për Lady D, video hiqet shumë shpejt nga rrjeti

BllokuTV min lexim

Një video u bë virale në mediat sociale, ku shfaqej gruaja e Princit William, Kate Middleton, duke diskutuar për princeshën e ndjerë Diana. Klipi, i cili është hequr tanimë, tregonte Middleton duke folur për safirin blu 2 karatësh që i ishte dhuruar nga Princi i Uellsit kur i propozoi. Ajo unazë i përkiste Lady D, nënës së Princit William dhe Princit Harry.

Ajo ndërroi jetë pas një aksidenti tragjik me makinë në Paris në vitin 1997. Middleton tha se: ‘Ishte saktësisht e njëjta madhësi. Është shumë e veçantë, çfarë nderi që mund ta kem. Nuk e kam takuar kurrë, për fat të keq’.

- Advertisement -

Kate beson se Diana do të kishte qenë një “gjyshe e shkëlqyer” dhe tha se ajo “i mungonte çdo ditë”. Ndjekësit e familjes mbretërore shkruan në mediat sociale për të diskutuar komentet e Middleton për Lady Dianën. Princi William dhe Kate Middleton u martuan më 29 prill 2011, disa vite pas vdekjes së Dianës. Makina me të cilën po udhëtonte Diana, një Mercedes-Benz S280, u përplas me një shtyllë betoni në tunelin e Almës dhe ajo vdiq nga plagët e marra, menjëherë pas aksidentit. Në këtë aksident humbën jetën edhe partneri i saj në atë kohë, Dodi Fayed dhe drejtuesi i makinës, Henri Paul.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock