fbpx
Ad imageAd image

Kanabisi në ballkon, jepet vendimi për Encën

Blloku min lexim

Ruenca Haxhia, këngëtarja e njohur ndryshe me emrin Enca është lënë nga Gjykata e Apelit nën masën e sigurisë me “Detyrim Paraqitje”.

Enca u arrestua disa javë më parë nga policia, ku u kap në flagrancë me disa bimë kanabis të mbjella në ballkonin e shtëpisë së saj.

- Advertisement -

Bimët u gjetën gjatë një kontrolli në shtëpinë e saj në Lundër. Nga ana tjetër këngëtarja pas ndalimit ka deponuar në polici se kanabisin e mbante për përdorim vetjak dhe ka kërkuar masa lehtësuese.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO