fbpx

Ka prishur miqësinë me Ylli Limanin? Veprimi i fundit i Noizyt sqaron gjithçka!

Blloku min lexim

Javën e shkuar reperi Noizy festoi datëlindjen e tij dhe sigurisht disa prej urimeve më të bukura i mori nga miqtë në rrjetet sociale. Megjithatë, për ndjekësit e vëmendshëm dhe gjithmonë në kërkim të “dramave”, u vu re se Ylli Limani, që vitet e fundit ka krijuar një miqësi mjaft të ngushë me reperin, nuk e uroi publikisht, gjë që patjetër coi në aludimin se marrëdhënia mes tyre mund të ishte “krisur”. 

As Noizy dhe as Ylli nuk ju përgjigjen aludimeve, në mënyrë të drejtërdrejtë apo me ndonjë reagim në Instagram, megjithatë një veprim i reperit sot i ka vënë “pikat mbi i” në lidhje me shoqërinë e tyre. Kështu, këngëtari ka nxjerrë projektin e tij të ri sot, duke e postuar edhe në rrjetet sociale dhe Noizy i ka komentuar, duke duartrokitur punën e tij. 

Pra asgjë nuk ka ndodhur mes tyre, teksa reperi vazhdon ta përkrahë Yllin në punën e tij, ndërsa ky i fundit me gjasë e ka uruar në mënyrv private për datëlindje dhe kaq