fbpx
Ad imageAd image

“Ka ngrënë grusht mami…”/ Roza përlotet teksa kujton momente nga fëmijëria e saj!

Blloku min lexim

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditën e sotme Roza ka biseduar me Julin dhe ka kujtuar disa momente nga fëmijëria e saj. Teksa është shprehur dhe më parë se babai i saj ka ushtruar dhunë fizike ndaj mamasë së saj, Roza ka kujtuar disa momente, të cilat e kanë bërë të përloten.

- Advertisement -

Roza: Ka ngrënë një grusht mami se kishte blerë një ibrik çaji pa i thënë babit.. Nga kuzhina deri te dhoma e gjumit ka ecur zvarrë dhe unë e kam parë. Për një ibrik…

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock