fbpx
Ad imageAd image

Ka kopjuar Beyoncen?! Detajet nga klipi i Dafina Zeqirit flasin shumë

Blloku min lexim
Mirëpo së fundmi është vënë rese klipi i artistëve është i  ngjashëm me atë të këngës së njohur të Beyonces në bashkëpunim me grupin Coldplay- ‘Hymn for the Weekend’.

Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarët qoftë shqiptarë apo të huaj kopjojnë tekste dhe muzikën e njëri-tjetrit. Këtë herë është bërë kopjimi i të gjithë klipit.

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka publikuar disa ditë më parë projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Brunon dhe Klajdi Harunin të titulluar “Xhane Xhane”. Kënga e cila u pëlqye menjëherë nga publiku, sot numëron mbi 1 milion klikime në YouTube.

Mirëpo së fundmi është vënë rese klipi i artistëve është i  ngjashëm me atë të këngës së njohur të Beyonces në bashkëpunim me grupin Coldplay- ‘Hymn for the Weekend’.

- Advertisement -

Dafina nuk ka bërë asnjë reagimi, por hidhuni i një sy fotove ju dhe na thoni nëse janë vërtetë të ngjashëm klipet?!

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock