fbpx

Jori ‘qeras’ me çaj mali De Palmën, reagimi epik i  reperit

Blloku min lexim

Modelja Jori Delli ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në premierën e famshme të filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’. Në tapetin e kuq e pamë vetëm, ose më saktë të shoqëruar me Dean, por vetë modelja na zbuloi se i pranishëm ishte dhe i dashuri i saj Fred De Palma.

Modelja e cila mesa duket se ka ndarë mendjen se do i tregoj gjithçka që lidhet me vendlindjen e saj, e qerasi të dashurin e saj me çaj mali dhe reagimi i tij ishte epik.

Ndiqni më poshtë bisedën e tyre.

Jori: Atëherë është De Palma qe po provon çajin e malit shqiptar
Jori: E thënë ndryshe dhe …
De Palma: Çaj mali
Jori: Ai mendon se është çaj që bëhet vetëm në Shqipëri, në mal, dhe po i shpjegoj që është çaj special në Shqipëri