fbpx
Ad imageAd image

Jori ‘qeras’ me çaj mali De Palmën, reagimi epik i  reperit

Blloku min lexim

Modelja Jori Delli ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në premierën e famshme të filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’. Në tapetin e kuq e pamë vetëm, ose më saktë të shoqëruar me Dean, por vetë modelja na zbuloi se i pranishëm ishte dhe i dashuri i saj Fred De Palma.

Modelja e cila mesa duket se ka ndarë mendjen se do i tregoj gjithçka që lidhet me vendlindjen e saj, e qerasi të dashurin e saj me çaj mali dhe reagimi i tij ishte epik.

- Advertisement -

Ndiqni më poshtë bisedën e tyre.

Jori: Atëherë është De Palma qe po provon çajin e malit shqiptar
Jori: E thënë ndryshe dhe …
De Palma: Çaj mali
Jori: Ai mendon se është çaj që bëhet vetëm në Shqipëri, në mal, dhe po i shpjegoj që është çaj special në Shqipëri

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO