fbpx
Ad imageAd image

“Je sëmurë”? Ndryshimi i përfolur i Arjan Konomit, opinionisti shuan kuriozitetin

Blloku min lexim

Opinionisti Arjan Konomi kohët e fundit përveç vendeve të ndryshme në botë ka eksploruar edhe me ‘look-un’ e tij. Ai ka folur së fundmi i ftuar tek “Rudina” gjatë e gjërë për ndryshimet që ka bërë, të cilat janë komentuar pafund nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

Më vjen për të qeshur ndonjëherë dhe qesh duke i lexuar, por nuk merrem me gjëra të vogla. Po kam bërë flokët në radhë të parë. Jam me flokët e vëna, të miat për herë të parë pas një jete dhe shpëtova se vetëm qerosët më kuptojnë se çfarë do të thotë për meshkujt”, sqaroi Arjani!

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock