fbpx
Ad imageAd image

“Jam ngacmuar seksualisht në skenë nga një vajzë”/ Aktori i njohur flet për videon virale (Video)

Blloku min lexim

Në 24 orët e fundit një video, ku shfaqet një vajzë duke mbajtur një pije duke iu afruar aktorit Vangelis Kakouriotis teksa ai këndon në një klub nate të njohur dhe tenton ta puthë, ka pushtuar mediat dhe rrjetet sociale. Aktori dhe këngëtari ka folur për emisionin “Mëngjesi”, duke treguar  gjithçka ka ndodhur dhe ka ndarë mendimin e tij për ngjarjen, të cilën e ka quajtur “ngacmim seksual”.

- Advertisement -

“Për shkak se ishte shfaqja jonë e parë ne ishim shumë nervozë, kryesisht disa gjëra i mbaj mend në mënyrë të turbullt. Më së shumti më kujtohej t’i shikoja vetë videot. Për të qenë i sinqertë kjo vajzë nuk ishte intensive në fillim, por dalëngadalë, gradualisht filloi të bëhej intensive, kështu që na befasoi të gjithëve, kolegët e mi dhe botën”, tha fillimisht ai.

Më bëri shumë përshtypje, përveç faktit që ajo zgjodhi ta bënte këtë sepse është ngacmim seksual, që shoqëria e saj nuk reagoi. Ndërsa ata dërguan dikë që të përpiqej ta merrte me edukatë. Në total duhet të ketë qenë – tani bëj një vlerësim të tillë – rreth 5 minuta, 4 minuta. Videoja fillon pas pak. Ai ishte pak më herët ende atje lart, vetëm duke kërcyer përreth”, shtoi ai.

- Advertisement -

Nga ana e saj, vajza e quajtur Mia Karolis tha se shkonte për herë të parë në buzuki dhe se kishte shumë pasion dhe se nuk ishte ngacmim seksual

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock