fbpx
Ad imageAd image

Ishte “zhdukur” nga ekrani, Pirro Çako vjen me një surprizë për të gjithë ne

Blloku min lexim

Mbrëmjen e 1 nëntorit , recitali i këngëtares së njohur, Elsa Lila riktheu në skenë pas kaq shumë kohësh kantautori Pirro Çako. Të dy kënduan këngën e tyre aq shumë të pëlqyer, pas 16 vitesh, “Diferenca je ti”.

Por pas kësaj ngjitje në skenë, Pirro Çako ka zbuluar edhe një tjetër surprizë për ndjekësit. Ai do të kthehet në muzikë dhe ka gati këngët e radhës.

- Advertisement -

Se shpejti vjen “Shpirt” kënga e 1-re e “Triptik”-ut,i cili lindi krejt natyrshëm ne këtë faze te jetës time!”, shkruan Pirro.

Kujtojmë se rreth më shumë se 2 vite më parë, këngëtari dhe kompozitori i njohur Pirro Çako u bë baba për herë të dytë. Artisti i mirënjohur dhe partnerja e tij mirëpritën fëmijën e tyre të parë që e pagëzuan me emrin Amadeus. Lajmi i ardhjes në jetë të djalit u mbajt në fshehtësi të madhe nga këngëtari, por ishin miqtë e tij të cilët ndanë lajmin e ardhjes në jetë të tij.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock