fbpx
Ad imageAd image

Ish-konkurrentja e përputhen futet në Big Brother VIP Kosova

Blloku min lexim

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Përputhen” është futur sonte në “Big Brother VIP Kosova 2”. Shqipja mori vëmendjen me hyrjen e saj në shtëpi e veshur me kostum popullor. Gjithashtu ajo është përcjellë për në banesë me këngën “xhamadani vija-vija”.

- Advertisement -

Një gjë tjetër që ra në sy është edhe veshja e saj Shqipes,  e cila ishte e veshur me veshje kombëtare dhe në këmishën e saj e pati të vendosur “Shqipërinë Etnike”.

- Advertisement -

Muaj më parë, kur ndjekësit e pyesnin nëse do futej në Big Brother VIP, Shqipja deklaronte se asokohe nuk i kishte ardhur ftesë pasi kishin frikë se ajo do ja digjte klikimet, duke nënkuptuar se do bënte namin.

“Nuk më ka ardhur ftesë dhe ofertë as te i Kosovës, as te i Shqipërisë…. Kishin hall mos i digjeshin klikimet dhe se mos shkonin 3 milion subscriber me mua. Por më keq më ka ardh nga Kosova se vjet e mora ftesën nga Ben Blushi”, shkruante Shqipja.

- Advertisement -

Epo me sa duket vetë Shqipja ka dashur ta mbajë të fshehtë këtë ftesë. Tani të shohim si do të ecë rrugëtimi i saj në BBVK.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock