fbpx
Ad imageAd image

Ilda Bejleri tregon arsyen pse është larguar nga ekrani

Blloku min lexim

Gazetarja sportive Ilda Bejleri, në një intervistë televizive ka treguar arsyen se përse është larguar nga ekrani prej disa vitesh.

Kam dashur të jetoj një jetë të qetë me vajzën, burrin, familjen, se më kishte marrë malli”, tha Ilda.

- Advertisement -

E ndërsa foli për vajzën, u shpreh se Siena është goli i jetës së saj.

Siena është goli i jetës sime, padiskutim që është vajza ime dhe më ka ndryshuar jetën në çdo dimension të saj. Ka një kohë për çdo gjë, kjo ishte koha e Sienës, padiskutim që Siena shkon dy vjeç i jam rikthyer jetës sime, nuk kam bërë VETëM nënën, unë bëj edhe punë të tjera, kam dashur që të jem me të në çdo moment“, shtoi ajo.

- Advertisement -

Përsa i përket rikthimit në ekran,Ilda tha se për momentin nuk do të kthehet.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock