fbpx
Ad imageAd image

” I telefonove për të bërë o*gji”/ Plas keq mes vajzave në Për’puthen

Blloku min lexim

Puntata e sotme në Për’puthen ka patur shumë tensione..

Emisioni filloi me një përplasje të fortë mes Albës dhe Anisës. Kjo e fundit u shpreh se Alba është manipulatore dhe gënjeshtare, referuar historisë që konkurrentja tregoi për divorcin dhe keq trajtimin nga familja e ish-partnerit.

- Advertisement -

Teksa po përballeshin sot në emision Anisa tha se ndihet e ofenduar për shkak se Alba e kishte telefonuar në 12 të natës dhe i kishte kërkuar që të takohej me një shokun e saj.

Mua nuk më zhyt dot në errësirën që je zhytur vetë, ta kesh të qartë. Më ka rrahur shumë jeta“, u shpreh Anisa.

- Advertisement -

Në atë moment ngrihet në këmbë një nga djemt the i thotë Albës “Ti do bëje orgji që i kërkon kësaj të të bashkohet në mes natës me shokët e tu”.

- Advertisement -

Në atë moment situata u agravua edhe më tepër ndërsa Alba po kërkonte pak minuta për të sqaruar situatën.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO