fbpx
Ad imageAd image

Habit aktori shqiptar: Kam dubluar filma porno

Blloku min lexim

Romir Zalla është një aktor tepër i dashur për publikun, i cili me talentin e tij, vijon ende të jetë një ndër aktorët më të pëlqyer të “Portokallisë” por jo vetëm.

I pyetur nga gazetarja Aulona Musta, nëse do të puthej me një mashkull në një film, Romiri është përgjigjur: “Nëse do të ishte nje rol në një produksion serioz dhe nëse do të ishte e justifikuar në kuptimin e subjektit dhe të karakterit, po do të puthesha”.

- Advertisement -

Më tutje ai ka vazhduar duke thënë “Dëgjo, se tek kjo pjesë jemi pak mbrapa. Eshte pjesë e profesionit. Ti do puthësh burra, do puthësh gra, gra të huaja. Unë për shembull, të them që nuk zhvishem nudo në një film, nuk mund ta them unë këtë. Mund të mos ndodhë kurrë apo mund të ndodhë nesër sepse ashtu vjen situata, ashtu është produksioni dhe tii do dalësh do ta bësh. Ne kemi nje profesion që ndoshta na detyron të bëjmë gjëra që nuk i mendojmë. Unë mund të luaj teeatër kukullash, unë mund të dalë në opera, unë mund të luaj rolin e një prifi, unë duhet të dubloj filma porno”.

- Advertisement -

Ai ka treguar se do të vazhdojë punën në portokalli dhe se aty ndihet shumë komod.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock