fbpx
Ad imageAd image

Greta Koçi feston sot ditëlindjen, Eni i bën urimin e veçantë

Blloku min lexim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi sot feston 32 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk kanë munguar mesazhet dhe urimet e përzemërta. Këngëtarja ka postuar disa prej tyre në ‘Instastory’, ku shfaqet krahë miqve e familjarëve të saj.

- Advertisement -

Ndër urimet e para padyshim erdhi nga motra e saj, Eni Koçi.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Jam e bekuar që kam një motër si ti. Je shoqja imë më e mirë. Të dua pafundësisht”, shkruan ajo.

- Advertisement -

Ndërsa kujtojmë që pak kohë më parë Greta tregoi se është në një pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO