fbpx
Ad imageAd image

“Gjysma e  shqiptarëve të ‘urrenin’”, ja përgjigja e Olta Gixharit

Blloku min lexim

Olta Gixhari shpesh bisedon virtualisht me ndjekësit e saj. Ata i bëjnë pyetje nga më të ndryshmet dhe shpesh të sikletshme. Ditën e djeshme ajo ka shuar kuriozitetin e ndjekësve duke iu përgjigjur shumë pyetjeve që i kanë ardhur në “Ask me a question” që ka hapur në Instagram.

- Advertisement -

Dikush e ka pyetur se si është ndjerë kur ka mësuar pas daljes nga BBV, se gjysma e shqiptarëve e urrenin dhe Olta është përgjigjur me sportivitet.

U lumturova shumë, që e para kisha gjysmën tjetër të shqiptarëve, dhe që kisha shkaktuar ndjesi kaq të forta si dashuri-urrejtje pasi është pika më e lartë e suksesit që mund të mbërrihet nga një reality-show. Por mos harroni që një fije e hollë i ndan, se kur dola të gjithë më donin përsëri brenda shtëpisë”-ka shkruar ajo.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock