fbpx
Ad imageAd image

Genta e BB humb njeriun e dashur: Nuk do jesh më te dera, duke më pritur…

Blloku min lexim

Genta Gjalpi, e njohur si Genta e Big Brother ka humbur gjyshin. Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë disa orë më parë në Instagram lajmin e trishtë. Shoqëruar me disa momente krah tij, Genta shkruan:

“Nuk kam fjale ta pershkruaj sa bosh ndjehem, se mendoja kurre se do vinte kjo dite  Nuk e mendoj se do vij ne shtepi dhe nuk do jesh me te dera duke me pritur, ma le gjyshen vet  u U PREHSH NË PAQE GJYSH”.

- Advertisement -

Kujtojmë se Genta ka treguar gjithmonë marrëdhënien speciale me gjyshirët dhe kujdesin që tregonte për to.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock