fbpx
Ad imageAd image

Foto/ Dea Mishel i dalin të brendshme, incidente në parakalimin i VIP-ave në tapetin e kuq

Blloku min lexim

Personazhet e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ parakaluan mbrëmjen e shkuar në tapetin e kuq, para nisjes së premierës së filmit. Në tapetin e kuq nuk munguan protagonistët e filmit, si Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari. Luiz Ejlli, i cili ishte i shoqëruar nga Kiara Tito, tha se ia ka dedikuar të gjithë suksesin fansave të tij.

- Advertisement -

Por nuk kanë munguar edhe incidentet. Sara Hoxha e cila mbërriti e vetme në tapetin e kuq u pengua me fustanin, teksa po bëhej gati të pozonte.

Një incident ndodhi edhe me Dea Mishel, e cila teksa po zbriste nga makina për të parakaluar në tapetin e kuq i dalin të brendshmet.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock