fbpx

Foto/ Dea Mishel i dalin të brendshme, incidente në parakalimin i VIP-ave në tapetin e kuq

Blloku min lexim

Personazhet e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ parakaluan mbrëmjen e shkuar në tapetin e kuq, para nisjes së premierës së filmit. Në tapetin e kuq nuk munguan protagonistët e filmit, si Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari. Luiz Ejlli, i cili ishte i shoqëruar nga Kiara Tito, tha se ia ka dedikuar të gjithë suksesin fansave të tij.

Por nuk kanë munguar edhe incidentet. Sara Hoxha e cila mbërriti e vetme në tapetin e kuq u pengua me fustanin, teksa po bëhej gati të pozonte.

Një incident ndodhi edhe me Dea Mishel, e cila teksa po zbriste nga makina për të parakaluar në tapetin e kuq i dalin të brendshmet.