fbpx
Ad imageAd image

“Foli profesionistja”/ Plasën thumbat mes anëtarëve të jurisë në DWTS

Blloku min lexim

Performanca e Ronaldo Sharkës gjatë spektaklit të sotëm në “Dancing with the stars” shkaktoi thumbat e parë mes dy anëtareve të jurisë, Olta Gixhari dhe Lori Bala.

Në gjykimin ndaj tij, Ronaldo pati një përplasje me Olta Gixharin pasi kjo e fundit iu drejtua se është i mirë me aktrimin në skenë, ama “për hapa nuk bën asgjë”. 

- Advertisement -

Në këtë moment, Lori Bala e ndërpret bisedën duke thënë: “Ta them unë që i ke bërë hapat, mos e vri mendjen”

Ja e thotë profesionistja“, ia ktheu Ronaldo në mënyrë ironike Oltës.

- Advertisement -

Më pas, në momentin kur juria po jepte pikët, Lori vendosi t’i jepte Ronaldos 5 pikë e sakaq Olta hodhi një thumb ndaj Lorit tek u shpreh:  “Ja kjo që të tha për hapat”.

Mesa duket deri tani Lori dhe Olta nuk i kanë marrëdhëniet fort mirë, ama çdo gjë do të mbetet për t’u parë në vazhdim.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO