fbpx
Ad imageAd image

Flitej për një sherr me Luizin, por ky veprim i Arbanës dhe Eduartit tregon shumë

Blloku min lexim

Prej disa kohësh është aluduar për një grindje dhe mosmarrëveshje profesionale mes Luizit dhe Arbanës. E duket se Arbana dhe Eduarti tregojnë sot si qëndron e vërteta.

Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

- Advertisement -

Mes urimeve të shumta të ndjekësve të tij dhe personazheve të tjerë VIP, ka marrë vëmendjen komenti i moderatores Arbana Osmani, me të cilën prej disa kohësh është aluduar për një grindje dhe mosmarrëveshje profesionale.

- Advertisement -

E duket se Arbana i vuri pikat mbi “i’  kësaj çështje me komentin e bërë vetëm pak më parë për shtatzaninë e Kiarës, ku uron çiftin me bekime për këtë lajm të gëzueshëm.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO