fbpx

Fifi lëndohet gjatë provave në ‘Dancing With the Stars’

Blloku min lexim

Fifi është bërë pjesë e edicionit të radhës të “Dancing With the Stars Albania”. Këngëtarja e njohur me këtë rast këto ditë ka qenë më aktive në rrjete sociale, duke zbuluar edhe pamje nga provat e këtij spektakli.

Ajo do të kërcejë përkrah balerinit, Graciano Tagani, në formatin që do të nisë më 6 teto Së fundmi u zbuluan disa pamje ekskluzive të tyre gjatë ushtrimeve, teksa 29 vjeçarja është rrëzuar.

E duket se në vazhdim ajo ka pësuar një tjetër incident, të cilin e ndau në InstaStory. Ylli i famshëm tregon se ka lënduar këmbën dhe thotë se po i dhemb shumë, por që nuk do të ndalet. “Më dhemb në shpirt por kjo është kosto e punës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.