fbpx
Ad imageAd image

Fansat akuzojnë Arbanën: Njësoj si Albano, edhe ti ke ofenduar Kiarën në BBV

Blloku min lexim

Moderatorja Arbana Osmani ka postuar në Instagram një foto nga pushimet në Itali, ndërsa një nga fansat ka komentuar mbi përplasjen e Albano Bogdos dhe Beatrix Ramosaj, ndërsa i ka kërkuar një reagim.

“Me thënë të drejtën po prisja një reagim nga ty për gjithë situatën e krijuar për njërën nga personazhet e BBV2″, komentoi fansi.

- Advertisement -

Duke iu përgjigjur pyetjes, Arbana shkruan “aaa po lexova që Trixa do ndërrmerte rrugën ligjore që besoj është mënyra e vetme e duhur në raste të tilla”.

Megjithatë nuk ka mjaftuar kjo pasi një nga ndjekësit e akuzoi moderatoren se edhe ajo e ka ofenduar Kiara Titon gjatë qëndrimit në “BBV” por me fjalë të tjera.

- Advertisement -

“Mos më thuaj që u preke! Të njëjtën gjë i the edhe ti Kiarës por me fjalë pak me te moderuara (në një debat dhe lojë që ti nuk ishe pjese fare ) thjesht moderoje!”, shkruan ndjekësi.

“Kurrësesi. E ke në youtube, dëgjoje dhe ridëgjojë dhe mos nxirrni fjalët e mia nga konteksti”, u përgjigj Arbana.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO