fbpx
Ad imageAd image

Familja e Berishës në kaos/ Armina publikon foto duke u depiluar

Blloku min lexim

Ndërsa në familjen Berisha ka rënë bomba, sepse dhëndrit Jamarbër Malltezi u ndalua në Rinas dhe Berishës i është bllokuar pasaporta, nusja e kësaj shpie duket se nuk e vret mendjen shumë.

Armina Mevlani ka postuar një foto pak para nisjes së konferencës për shtyp nga vjehrri Sali Berisha, duke hequr qimet me lazer.

- Advertisement -

Me sa duket, Armina ka tjetër axhendë nga familja.

- Advertisement -

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock