fbpx
Ad imageAd image

“Është e jashtëligjshme”/ Pezullohet nga emisioni konkurrentja e Për’puthen

Blloku min lexim

Dinamika të reja në ‘Për’puthen’. Në puntatën e djeshme, Saidja ka realizuar një takim me Aurelin që nuk shkoi ashtu siç pritej.

- Advertisement -

Saidja i ka kërkuar të pijë alkool por ky i fundit nuk e ka bërë për shkak të besimit fetar. Konkurrentja për arsye që nuk dihen, e ka regjistruar me kamerë pa dijeni Aurelin dhe kjo është një shkelje e fortë e të drejtave të njeriut.

“Nuk duhet të përsëriten momentet kur dikush incizon pa dijeni ne fshehtësi”.

- Advertisement -

Megi i ka thënë se për një kohë të papërcaktuar ajo është e pezulluar nga programi. Saidja, duket se nuk e ka pritur aspak mirë lajmin dhe është larguar nga studio e inatosur.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock