fbpx
Ad imageAd image

Ermal Fejzullahu flet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës: Unë mbaj anën e tij, por..

Blloku min lexim

Këngëtari i njohur, Ermal Fejuzullahu ka komentuar aludimet për ndarjen e çiftit të njohur të shoqwbiz-it shqiptar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha.

I ftuar në emisionin “E Diell” Ermali ka realizuar një lojë ku para i dalin disa foto të disa VIP-ave dhe duhet të japë një mendim për ta.

- Advertisement -

Ndërsa në ekran iu shfaq një foto e Sarës dhe Ledrit, ai u pyet nëse çifti janë bashkë. Ermali u shpreh se nuk e di të vërtetën mbi këtë lajm, por do pyesë Ledrin në koncertin që do kenë së bashku.

Ndër të tjera këngëtari është shprehur se uron që asnjë çift të mos ndahet, sidomos ata që kanë sjellë në jetë një fëmijë.

- Advertisement -

Pyetje: Janë ndarë Sara dhe Ledri?

Ermal Fejzullahu: Jemi të premten bashkë në një koncert dhe do e pyes. Gjithsesi unë kam shok Ledrin dhe do mbaj anën e Ledrit. Gruaja ime e ka shoqe Sarën dhe ajo do mbajë anën e saj. Unë uroj që të mos ndahet askush, sidomos ata që kanë fëmijë.

- Advertisement -

Për gjëra të vogla nuk është mirë për t’i dhënë fund një martese, sidomos kur kanë një fëmijë. Kështu që sido që të jetë, edhe nëse janë ndarë, uroj të bëhen bashkë. Sido që të jetë uroj që të jenë të lumtur.

Prej kohësh, çifti është kthyer në dyshen më të komentuara të medias rozë, për shkak të aludimeve se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ndonëse ata të dy kanë vendosur të heshtin, ndarjen e tyre e ka konfirmuar vetë menaxheri i këngëtarit, Faton Shoshi,

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO