fbpx
Ad imageAd image

Eni ia dedikoi “valsin” zemrave të thyera, nervozohet Ilir Shaqiri: Nuk ka lidhje fare

Blloku min lexim

Eni Shehu erdhi ndryshe me një vals, që i dha të tjera ngjyra kërcimeve të tij që prej natës së parë të startimit të “Dancing With The Stars”. Ai pati një sinkronizim shumë të mirë me partneren e tij, balerinën Odeta Dishnica, por kryetari i jurisë Ilir Shaqiri pati shumë kritika.

“Valsi” që iu dedikua zemrave të thyera dhe dashurive te pamundura, nuk i shpëtoi syrit kritik të kryetarit të jurisë.

- Advertisement -

Ilir Shaqiri: Unë mendoj që ata të dy e shijuan shumë këtë vals, por unë se shijova fare. Valsi me muzikën nuk kanë lidhje fare. Pse duhet të komplikohet jeta e një valsi në këtë lloj mënyre.

Olta Gixhari: Unë nuk marr vesh nga 3/4 ose 4/4 e valsit, por mua me erdhi mirë kërcimi.

- Advertisement -

Lori Bala: Ishte mirë…

Valbona Selimllari: Mua më pëlqeu, më erdhi shumë mirë.

- Advertisement -

Në total ata morën 28 pikë, ndërsa për publikun votat janë të hapura në kodin VIP3

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO