fbpx

Enca dhe i dashuri kapen mat në momente intime

Blloku min lexim

Momentet romantike mes Encës dhe të dashurit të ri, Mickey Neblett nuk kanë të ndalur. Së fundi ishte Nablett, ai i cili ndau një video pasionante por edhe të nxehtë me këngëtaren.

Ata shihen në një klub nate teksa shkëmbejnë “French Kiss”.

Etiketa: