fbpx
Ad imageAd image

Efi sqaron foton e dyshimtë me Flori Mumajesin ditën e Shën Valentinit

Blloku min lexim

Publiku ka nisir aludimet për një lidhje romantike, pasi ish-banorja e “Big Brother VIP” publikoi pikërisht në ditën e Shën Valentinit një foto me Florin ku ai shihej duke e puthur. Për më tepër, shkroi “Gëzuar Shën Valentinin”.

Jo se këto janë domosdoshmërisht tregues për një romancë, por mjaftojnë për të ngritur dyshime.

- Advertisement -

Gjithsesi, mes tyre nuk ka asgjë më shumë se një miqësi. E pyetur mbi këto pikëpyetje në intervistën e fundit me “Prive”, Efi deklaroi se ajo dhe Flori janë vetëm miq. E sa i takon fotos tha se rastisën të dy në një event në 14 shkurt.

“Jo. Kemi bërë një foto dhe ka qenë fiks dita e Shën Valentinit. Ishim rastësisht në një event atë ditë. Ne jemi thjesht shumë miq.”– u shpreh Efi.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock