fbpx
Ad imageAd image

” Edhe armë…”/ Grabitet Mozzik

Blloku min lexim

Pak minuta më parë reperi Mozzik bëri një reagim publik në rrjetet sociale, ku tregoi se shtëpia e tij është bastisur nga hajdutët.

Reperi tregoi se përveç vlerës monetare prej 100 mijë eurosh të cilat hajdutët i kanë marrë duke thyer kasafortën, ata gjithashtu kanë marrë sende me vlerë si ora, unaza, znxhira ari, si dhe shumë armë të tij. 

- Advertisement -

Mozzik bëri me dije se Policia e Kosovës po heton për zbardhjen e ngjarjes dhe të autorëve.

I revoltuar, reperi u shpreh se kurrë nuk i ka bërë keq dikujt dhe se vlera të tilla monetare që hajdutët i vodhën, ai i ka shpërndarë gjithnjë në njerëz në nevojë.  

- Advertisement -

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO