fbpx

” Edhe armë…”/ Grabitet Mozzik

Blloku min lexim

Pak minuta më parë reperi Mozzik bëri një reagim publik në rrjetet sociale, ku tregoi se shtëpia e tij është bastisur nga hajdutët.

Reperi tregoi se përveç vlerës monetare prej 100 mijë eurosh të cilat hajdutët i kanë marrë duke thyer kasafortën, ata gjithashtu kanë marrë sende me vlerë si ora, unaza, znxhira ari, si dhe shumë armë të tij. 

Mozzik bëri me dije se Policia e Kosovës po heton për zbardhjen e ngjarjes dhe të autorëve.

I revoltuar, reperi u shpreh se kurrë nuk i ka bërë keq dikujt dhe se vlera të tilla monetare që hajdutët i vodhën, ai i ka shpërndarë gjithnjë në njerëz në nevojë.  

Etiketa: