fbpx
Ad imageAd image

E tmerrshme! Babai marton vajzën 12-vjeçare, ajo shpërthen në të qara (Video)

Blloku min lexim

 Video ku babai marton vajzën e mitur po bën xhiron e rrjetit. Bëhet fjalë për një fshat në Sllovaki, kur martesat e vajzave të mitura vazhdojnë edhe sot. Në fakt video e publikuar, është regjistruar në vitin 2019, por sot po bën xhiron e rrjetit për shkak se ky fenomen po shkatërron vajzat e mitura.

- Advertisement -

Në video shihet një vajzë e mitur, e cila po vishet nuse dhe më pas babai e saj e përcjellë për tek dhëndri.

Në çdo vend të botës, martesa poshtë moshës 18-vjeç përbëjnë shkelje ligjore. Por, më e rëndë duket situata, kur vajza e vogël shpërthen në të qara dhe duke e  traumatizuar.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO