fbpx
Ad imageAd image

“E pranoj publikisht”, Ronaldo Sharka: Kam varësi nga …

Blloku min lexim

Moderatori i njohur Ronaldo Sharka  është një nga ato personazhe publik mjaft aktivë dhe i komentuar. Ai shquhet si një person që thumbon VIP-at the i thotë gjërat troç. Edhe këtë herë përmes një postimi në Instagram, ai ka zgjedhur të pranoj publikisht se është i varur nga “thashethemet”

- Advertisement -

Ronaldo ka thënë se ai nuk mund të rrijë pa marrë vesh ca bëjnë njerëzit dhe është kurjozë për çdo lëvizje të tyre.

“Hej miq, përshëndetje. Do doja të ndaja me ju një problem serioz që kam me veten time. Ju e keni parasysh që një pjesë e madhe e njerëzve kanë një lloj varësie në jetë dhe sot dola në konkluzionin se edhe unë kam një varësi dhe është e frikshme. Unë nuk rri dot pa u marrë me njerëzit, dua të di se çfarë bëjnë.

- Advertisement -

Nuk e di nëse ky është instikti i të pasurit kureshtjen e gazetarit apo duhet gjetur ndonjë metodë për këtë që unë ta parandaloj. Nuk rri dot, dua të dal nëpër korridore të shoh se çfarë bëjnë njerëzit. Çfarë ndodhi aty, çfarë ndodhi këtu, dua të di çdo gjë. Jo se zgjidh ndonjë gjë por është varësi dhe dua ta kuroj këtë gjë”, u shpreh Ronaldo.

Epo instikti prej gazetari thotë Ronaldo.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock