fbpx
Ad imageAd image

E papritur! E dashura e Albit vjen në BBV dhe i kërkon të lërë lojën… (Video)

Blloku min lexim

Doris, e dashura e Albit ka hyrë sonte në BBV pasi kishe një kërkesë të rëndësishme për të..

Sapo ajo hyri në shtëpi Vëllai i Madh i ‘ngriu’ të gjithë banorët. Takimi ishte emocionues, të dy ata shpërthyen në lotë. Teksa po e përqafonte mes lotësh ajo i kërkoi atij që të dilte jashtë nëse nuk po kalon mirë aty.

- Advertisement -

Dua them që të dua shumë. Edhe prindërit janë mirë. Unë kam ardhur të të them që ti të jesh më aktiv, të tregosh vlerat e tua, të tregosg vlerat. Ashtu sikur të njoh unë. Çdo gjë jashtë është në rregull. Ke shprehur që ke një nyje që të pengon këtu dhe shpresoj që mos jem unë ajo nyje. Dhe nëse nuk përshtatesh dot, të kërkoj të vish e të dalësh me mua të vazhdojmë planet tona bashkë”, u shpreh ajo

Më tutje ajo u shpreh se fillimisht ka kërkuar të vij në studio që t’i kërkojë Albit të dalë jashtë sepse duket që ai nuk po e përjeton mirë.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock