fbpx
Ad imageAd image

E mrekullueshme! Bebe Rexha publikon bashkëpunimin me David Guettan “One in a Milion”

Blloku min lexim

Të gjithë jemi krenarë për Bebe Rexhën, çdo këngë e saj kthehet në një hit ndërkombëtar. Tashmë ajo publikuar videon e këngës “One in a Million”.

- Advertisement -

Ky është një bashkëpunim krijuesin e hiteve, David Guetta dhe kënga është një elektropop shumë e këndshme.

Në video, Bebe duket sikur vjen nga një botë tjetër, teksa lëviz nëpër grupin e rrethuar me lazer. Guetta shfaqet në momente të ndryshme në video, drejtuar nga Corey Wilson.

- Advertisement -

Bebe dhe Guetta kanë bashkëpunuar së bashku disa herë, duke përfshirë në vitin 2022 “I’m Good (Blue)”, i cili është transmetuar më shumë se një miliard herë që kur u publikua.

Albumi i ri përmban disa këngë dashurie, duke përfshirë “One in a Milion”. Ajo u nda nga i dashuri i saj prej tre vitesh këtë verë dhe ndau mesazhe që ish-i i saj i dërgonte duke e turpëruar se kishte shtuar 13 kilogramë. Por shfaqja duhet të vazhdojë dhe Bebe vazhdoi me turneun e saj edhe pas ndarjes

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO